Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vampire Slayer

12. 11. 2006

Vampire Slayer Quest

jedná se o středně obtížný úkol pro všechny hráče

Požadavky:
schopnost zabít lvl 34 monstrum

Odměna:
3 questpoints
4825xp do dovednosti Attack

Poznámky: Poslední fáze Vampire Slayer questu probíhá v Draynor manoru, kde lze současně vyřešit i Ernest the Chicken quest a platící hráči se tu musí zastavit při plnění úkolu Holy Grail. Postavy s vyšším lvl woodcutting nejsou tolik napadány zdivočelými stromy v zahradě.


Návod

Vybavení:
2gp, hammer, doporučen garlic (česnek)

 Quest začína rozmluvou s ustrašeným Morganem v okolí jeho domu v Draynor Village. Když úkol přijmete ("Ok, I'm up for an adventure"), poradí vám Morgan, abyste nejprve navštívili bývalého lovce upírů, doktora Harlowa. Upíra je při souboji možné trochu oslabit přítomností česneku ve vašem batohu. Česnek najdete prohledáním kredence (cupboard) v prvním patře Morganova domu.

 Těžký alkoholik Dr. Harlow se nedávno přestěhoval z hostince Jolly Boar, kde už za ty leta vychlastali všechno pivko, do hostince Blue Moon ve Varrocku (je to ten velký hostinec na východní straně ulice od jižní brány na náměstí). V hostnci si od barmana kupte za 2gp pivo a pak si promluvte dvakrát s Dr. Harlowem. Najprve použijte sekvenci "Morgan needs your help!" a "But this is your friend Morgan we're talking about!". Při opakovanem rozhovoru potom "Morgan needs your help!" a "Ok mate". Po tom, co si Dr. Harlow vezme pivo, nic nedělejte! Rozhovor bude po krátké prodlevě pokračovat automaticky a pokud něco uděláte, tak rozhovor přerušíte a budete muset Dr. Harlowovi koupit další pivo. Po tom, co si Dr. Harlow konečně svlaží hrdlo, poskytne vám cenné rady ohledně konečného zúčtování s upírem a věnuje vám skvěle nabroušený dřevěný kolík (stake).

 Nyní si vezměte stake, hammer a garlic, oblékněte si zbroj a ozbrojte se. Bude se vám patrně hodit i nějaké jídlo, zvlášť pokud má vaše postava menší combat lvl než asi 20. Jděte z Draynor village do Draynor manoru (normálně po silnici přímo na sever). Vejděte do domu hlavními dveřmi (dveře za vámi zapadnout a nepůjdou z této strany otevřít, ale to je jedno, dům má ještě i zadní vchod). Jděte stále na sever kolem schodiště skrz dveře do severní chodby, kterou jděte na východ. Tam najdete velké schodiště, vedoucí dolů do krypty. Když v kryptě otevřete rakev, budete napadeni Vampírem. Zabijte ho. Pokud nemáte česnek, bude souboj na úrovni combat lvl 35, pokud česnek máte, bude zhruba na úrovni combat lvl 20. Pokud nemáte stake a hammer, vampíra se vám zabít nepodaří, protože se pokaždé, když ho dostanete na 0 HP zase zregeneruje. Pokud máte kladivo a kolík, tak se vám podaří vampíra zničit dřív, než se regeneruje a tím je úkol dokončen.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář